Frezowanie CNC Katowice

Obróbka CNC, w tym frezowanie, jest obecnie coraz częściej wykorzystywane w przemyśle. Wpływa na to jej dokładność, efektywność i powtarzalność. Nasza firma 4my specjalizuje się w świadczeniu usług, takich jak gięcie CNC, frezowanie CNC oraz cięcie laserem. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży, więc można nam zaufać!
dowiedz się więcej
Obróbka CNC, w tym usługa frezowania, jest coraz częściej wykorzystywana w przemyśle. Zaawansowa technologia zwieksza efektywność produkcji i zapewnia powtarzalność produktów końcowych. Jako 4my, specjalizujemy się w świadczeniu usług, takich jak: gięcie CNC, frezowanie CNC oraz cięcie laserem. 
dowiedz się więcej
usługi

Usługi CNC Katowice

Usługi CNC Katowice to obszar, w którym świadczymy usługi w zakresie frezowania, gięcia i cięcia laserem. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne, specjalistyczne maszyny, dobrze przeszkoloną kadrę i niezbędne doświadczenie, obróbka metali wykonywana przez naszą firmę jest precyzyjna przy minimalnej stracie surowca. 

W codziennej pracy stawiamy na indywidualne podejście, profesjonalizm oraz terminowość.
napisz do nas!
Maszyna frezująca CNC należąca do firmy 4my z miasta Sosnowiec
obróbka

Obróbka CNC Katowice

Obróbka CNC to proces, podczas którego z nieobrobionych materiałów powstają gotowe produkty. Wykorzystuje się do niego maszyny CNC, czyli urządzenia sterowane komputerowo, znacznie ułatwiające i przyspieszające pracę.

Obróbka CNC (Katowice i okolice), wykonywana przez naszą firmę 4my, to przede wszystkim frezowanie, gięcie i cięcie laserem. Usługi te świadczymy dla firm z wielu branż. Pracujemy na materiałach różniących się wielkością i kształtem.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz jakość oferowanych przez nas produktów finalnych.

Obróbka skrawaniem CNC

Obróbka skrawaniem umożliwia dokładne odtworzenie określonej części produktu. Obróbkę CNC wykorzystuje się w dzisiejszych czasach już w niemal każdej branży. Wszystko to ze względu na precyzję i niezawodność urządzeń CNC oraz krótki czas realizacji zleceń.

Jeżeli chodzi o obróbkę skrawaniem CNC, zaliczamy do niej m.in. frezowanie CNC, wykonywane z użyciem charakterystycznego obrotowego freza. Frezarki CNC, których używamy w 4my do świadczenia usług CNC, to sprzęty innowacyjne oraz najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy pracujemy na materiałach typu tworzywa sztuczne, aluminium czy stal nierdzewna, w każdym przypadku osiągamy wysoką efektywność przy minimalnych stratach.

Obróbka metali (Katowice) z wykorzystaniem maszyn CNC to usługa, w której specjalizujemy się od dłuższego czasu. Niezależnie od tego, czy wykonujemy zlecenia na frezowanie CNC, gięcie CNC czy też cięcie laserem, zawsze wykorzystujemy do tego zdobyte doświadczenie i wiedzę.

Frezowanie CNC Śląsk - Katowice, Chorzów, Bytom i okolice

Do frezowania CNC wykorzystujemy nowoczesne sprzęty wiodących producentów. Frezarki, których używamy, nadają idealny kształt - nawet ten najbardziej skomplikowany - elementom z różnych materiałów. Dodatkowo, są bezpieczne, ponieważ z uwagi na brak bezpośredniej styczności z ostrymi narzędziami, ryzyko zrobienia sobie krzywdy jest naprawdę niewielkie.

Usługa, jaką jest frezowanie metali czy tworzyw sztucznych metodą CNC, jest aktualnie wybierana przez coraz większą liczbę firm. Wykorzystywanie innowacyjnych technologii to natomiast obecnie nie tyle opcja, co konieczność. Wszystko, co pozwala zaoszczędzić czas  i - tym samym - również pieniądze jest zawsze na wagę złota.

Frezowanie CNC Katowice? Tylko z 4my

Nasza firma 4my świadczy usługę frezowania CNC w Katowicach, wykonywaną profesjonalnie, terminowo i przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn.

Podmiotom zainteresowanym frezowaniem CNC na Śląsku, w tym w Katowicach i ich okolicy, oferujemy wysoką jakość usług, rzetelne podejście i realne wsparcie. Z przyjemnością nawiązujemy z Klientami długoterminową współpracę, opartą na zaufaniu, partnerstwie oraz szacunku.

Ofertę dostosowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klienta Zapraszamy do kontaktu!
Usługi CNC

Oferta

Frezowanie CNC
Gięcie CNC
Laser Fiber
Zaawansowany proces obróbki skrawaniem, umożliwiający precyzyjne kształtowanie materiałów poprzez usuwanie naddatku materiału.
Precyzyjne formowanie blach według wcześniej ustalonych parametrów w celu uzyskania pożądanego wygięcia.
Zaawansowany technologicznie system umożliwiający precyzyjną, szybką i trwałą obróbkę i cięcie metalu. Umożliwia grawerowanie i znakowanie.
Example ?

Oferta

Frezowanie CNC
Gięcie CNC
Laser Fiber
Zaawansowany proces obróbki skrawaniem, umożliwiający precyzyjne kształtowanie materiałów poprzez usuwanie naddatku materiału.
Precyzyjne formowanie blach według wcześniej ustalonych parametrów w celu uzyskania pożądanego wygięcia.
Zaawansowany technologicznie system umożliwiający precyzyjną, szybką i trwałą obróbkę i cięcie metalu. Umożliwia grawerowanie i znakowanie.
dlaczego my

Nasze mocne strony

sprawdź nasze realizacje

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesne sprzęty CNC, które umożliwiają wykonanie usług CNC z maksymalną precyzją i powtarzalnością.

Terminowość

Termin realizacji zleceń dla Klientów ma dla nas zawsze najwyższy priorytet.

Zaangażowanie

Nasi fachowcy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, co znacznie wpływa na satysfakcję Klientów.

Doświadczenie

Specjaliści naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. To fachowcy, którzy doskonale znają maszyny CNC i stale poszerzają wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii.
dlaczego my?

Tym się kierujemy

Wiedza

Stale poszerzamy swoją wiedzę z zakresu technologii CNC i maszyn do obróbki CNC. Zawsze oferujemy Klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Zaufanie

Wiemy, że relacje oparte są na zaufaniu są trwałe i najbardziej wartościowe. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia. 

Rzetelność

Powierzone zlecenia zawsze wykonujemy rzetelnie i precyzyjnie tak by efekty końcowy naszej pracy w pełni pokrywał się z oczekiwaniami Klienta.
Oferujemy Profesjonalne Usługi CNC 
skontaktuj się 
facebook
Copyrights (C) 2024 by 4my
Polityka Prywatności
powered by getknow