Usługi CNC to nasza specjalność!

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży CNC
Nasza firma 4my Sp. z o. o. to grupa fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Razem tworzymy zgrany zespół, który podchodzi do każdego zlecenia z maksymalnym zaangażowaniem. Jesteśmy pasjonatami nowoczesnych technologii obróbki metali, dzięki czemu gięcie, frezowanie CNC i cięcie laserem nie mają przed nami żadnych tajemnic.
Oferujemy atrakcyjne ceny, terminową realizację zleceń zapewniając wysoką jakość usług.
sprawdź nasza ofertę
Pracownik zatrudniony w spółce 4 z Sosnowca my ustawia maszynę CNC
4my jako zespół

Świadczymy usługi CNC na najwyższym poziomie

Zarówno frezowanie CNC, gięcie CNC, jak i cięcie laserem wykonujemy precyzyjnie i profesjonalnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, doskonale wiemy jak uzyskać najlepsze efekty finalne naszej pracy.

Każdy z nas jest doświadczonym specjalistą, dzięki czemu szkolimy się nie tylko “na zewnątrz”, ale i od siebie nawzajem.

nasze sprzęty

Posiadamy nowoczesny park maszynowy

Na co dzień wykonujemy usługi CNC, takie jak frezowanie, gięcie i cięcie laserem. To, że uzyskujemy tak dobre efekty pracy, zależy w dużej mierze od maszyn, jakie posiadamy. Nasz park maszynowy to nowoczesne maszyny CNC wiodących producentów.

Dzięki nim, obróbka CNC jest wykonywana z maksymalną precyzją, powtarzalnością oraz niezawodnością. To gwarancja najwyższej jakości usług.

Każdy sprzęt, który posiadamy w naszym parku maszynowym, posiada odpowiednie atesty i jest regularnie serwisowany. Bezpieczeństwo w zakładzie pracy jest dla nas bardzo istotne i nie możemy pozwolić sobie na żadne uchybienia w tym zakresie. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia sytuacji niepożądanej, stawiamy na sprawdzone maszyny CNC najlepszych producentów. Dotychczas się na nich nie zawiedliśmy, a nasi Klienci bardzo cenią sobie efekty ich pracy.
dlaczego my?

Tym się kierujemy

Wiedza

Stale poszerzamy swoją wiedzę z zakresu technologii CNC i maszyn do obróbki CNC. Zawsze oferujemy Klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Zaufanie

Wiemy, że relacje oparte są na zaufaniu są trwałe i najbardziej wartościowe. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia. 

Rzetelność

Powierzone zlecenia zawsze wykonujemy rzetelnie i precyzyjnie tak by efekty końcowy naszej pracy w pełni pokrywał się z oczekiwaniami Klienta.
Oferujemy Profesjonalne Usługi CNC 
skontaktuj się 
facebook
Copyrights (C) 2024 by 4my
Polityka Prywatności
powered by getknow